KSČM OSTRAVAVOLBY 2018Komunální volby 2018Kandidátní listinyZASTUPITELSTVO MĚSTA OSTRAVY

ZASTUPITELSTVO MĚSTA OSTRAVY

KANDIDÁTNÍ LISTINA ZMO

(8.8.2018)

 

 

 

 
j
b

1. Ing. Martin Juroška, Ph. D.

starosta obvodu Michálkovic, ekonom

2. JUDr. Josef Babka

ředitel

fo
se

3. Mgr. Lucie Foldynová

projektová manažerka

4. Ing. Zbyněk Šebesta

důchodce

ma
se

5. Ing. Vít Macháček

místostarosta obvodu Moravská Ostrava a Přívoz

6. Yveta Sekeráková

technik

ba

st

7. Lumír Bahr

starosta obvodu Nová Bělá

8. Ing. Ivan Strachoň

manažer

ma

jo

9. Ing. Petr Maciejovský

energetik společnosti

10. Ing. Miroslav Jopek

technik

jakubc

ka

11. Jaromíra Valder Jakubcová

osobní asistentka u dětí se zdravotním postižením

12. Bc. Martin Karp

ekonom, zaměstnanec banky, student

gar
raj

13. Jan Gara

revizní technik elektro

14. Roman Rajský

místostarosta obvodu Plesná

kam


15. Ing. Justina Kamená

radní městského obvodu, ekonom


 

 

 

16.
Bc. Karel Cepkokoordinátor v Siemens
17.
Mgr. Zlata Klenkováučitelka
18.
Petr JakubekOSVČ
19.
Jiří Hurtaoperátor
20.
Mgr. Et Mgr. Petra Juroškováučitelka
21.
Pavel Ráčekřidič
22.
Kateřina Trávníčkovádesignérka
23.
JUDr. Ivan Štefekprávník
24.
Ing. René Čípekonom
25.
Andrea Šenarová Hýlováspecialista prodeje zájezdů
26.
Jan Havelkapracovník v soc. službách
27.
Bc. Jan Čumpelíktechnik
28.
Hana Mužíkováreferent úseku radiační ochrany
29.
Renata Gřibováskladník
30.
Josef Graňákdůchodce
31.
Milan Fabiánbezpečnostní analytik
32.
RSDr. Jaroslav Bečákdůchodce
33.
Michal Bosákdělník
34.
Petr Gajdáčekpředseda bytového družstva
35.
RSDr. Oldřich Jakubekdůchodce
36.
Jan Kotalaobchodní referent
37.
Jan Kuščákinvalidní důchodce
38.
Jan Petrásekzámečník
39.
Josef Sládekpracovník ve službách
40.
Ing. Alena Fabianovátechnolog
41.
Ing. Bohuslav Kokešdůchodce
42.
Václav Haveldůchodce
43.
Vilém Gažikzedník
44.
Ing. Jiří Tichýdůchodce
45.
Ing. Tomáš Stehlíkinformatik – systémový administrátor
46.
Petr Mrnuštíktechnik hlavní báňské záchranné stanice
47.
Rostislav Dlouhýdůchodce
48.
Ing. Jiří Priesoldůchodce
49.
Ing. Bc. Ivana Michálkováekolog, vedoucí oddělení inženýrské činnosti
50.
Jiří Gackastrážný
51.
Alexandra Nekorancovádůchodkyně
52.
Vítězslav Neničkasvářeč
53.
Václav Šeděnkadůchodce
54.
Ing. František Raktechnik
55.
Jan Hurtařidič

 

 

 

 

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena